Przejdź do treści

Profesjonalna organizacja spływów kajakowych oraz imprez plenerowych

Pływamy na nowoczesnych kajakach ProTour 470, nauczeni wieloletnim doświadczeniem stawiamy na jakość osprzętu kajakowego.  Dysponujemy dużą, atrakcyjną bazą kajakową, wyposażoną w miejsca do grillowania, odpoczynku i rekreacji.

Spływ Piaśnicą do morza

Szlak kajakowy rzeki Piaśnicy ma 7 km. Rozpoczyna się przy jeziorze Żarnowieckim, a swoje ujście znajduje w Bałtyku, na plaży w Dębkach. Piaśnicę polecamy zwłaszcza miłośnikom nadmorskiej przyrody, rodzinom z dziećmi i początkującym kajakarzom.

Spływy kajakowe na rzece Piaśnicy, Redzie i Łebie

Wypożyczamy profesjonalny, bezpieczny sprzęt kajakowy. Bazując na własnym doświadczeniu rzetelnie pomagamy w wyborze szlaków kajakowych.

Odpoczynek po spływie…
ku pokrzepieniu ciała i ducha

Zagospodarowaliśmy duży obszar na skraju Puszczy Darżlubskiej, gdzie dysponujemy klimatycznie urządzoną, doskonale wyposażoną bazą kajakową. Znajdziesz u nas miejsce na grillowanie, długie rozmowy przy ognisku, kreatywne zabawy z dziećmi, rekreację i błogie leniuchowanie…

Kompleksowa organizacja spływów oraz imprez plenerowych 

Skontaktuj się z nami

Wiosło Spływy Kajakowe
ul.Bukowa 27
84-252 Orle

kontakt@wioslosplywy.pl

+48 697 611 797  Karolina
+48 513 478 431 Sławek

Więcej o nas


Spływy kajakowe Dębki

Spływy kajakowe Dębki – profesjonalna organizacja. Zapraszamy na spływ kajakowy Dębki oraz spływ kajakiem do Piaśnicy a także jezioro Żarnowiec.