Przejdź do treści

Baza kajakowa

Nasza baza znajduje się w Orlu, w sąsiedztwie Kanału rzeki Redy oraz lasów będących częścią Puszczy Darlżlubskiej. Dysponujemy dużym obszarem, na którym spotkać można licznych przedstawicieli pobliskiej natury. Szanując to, że las był tu dawno przed nami mocno dbamy o ciszę i spokój.Ku pokrzepieniu ciała i ducha do użytku naszych gości oddajemy klimatycznie urządzoną strefę relaksu na łonie natury.

Jej wyposażenie stanowią tradycyjne paleniska pod gołym niebem oraz dwie urokliwie usytuowane wiaty grillowe, każda z nich pomieści do 40 osób. 

Tym, którzy po spływie zapragną poleniuchować oddajemy do użytku liczne leżaki, hamaki i huśtawki pozawieszane tam, gdzie tylko znaleźliśmy na nie miejsce. Dla aktywnych stworzyliśmy dwa boiska: do siatkówki plażowej i do piłki nożnej. 

W trosce o najmłodszych i spokojny wypoczynek ich rodziców zorganizowaliśmy ogromną piaskownicę, kuchnię błotną i huśtawki.

Skłaniając się ku zaspokojeniu podstawowych potrzeb udostępniamy nowoczesne zaplecze sanitarne: toalety z prysznicami oraz aneks kuchenny.

Teren do wypoczynku i rekreacji
o powierzchni 8000 m2

Wiaty grillowe

Strefa dla dzieci

Boisko do siatkówki i piłki nożnej

Sanitariaty